save 20% to 60% every day on wellreplicas.to. buy 100% authentic luxury https://www.breitlingreplica.to/ with a 2 year warranty and free ground shipping! top-quality iwcwatch in our wholesale and retail online store. perfectwatches are the hottest and the latest design in our online website. great quality noob watch factory. every one of best swiss replica watches has been given a remarkable watchmaking connotation. cartierreplica.ru forum in every single part of the overcome to get the best. the tasks are the functions involving rolex bvlgarireplica.ru replica bvlgari.

Aby tě život bavil…

Zůstaňme v kontaktu
RSS Facebook

Access Bars

Co kdyby zítra mohlo začít něco jiného? Co kdyby se ti otevřel svět nových možností? Co kdyby to šlo snadno? Vyzkoušej Access Bars.


Co je metoda Access Bars

Access Bars je „terapie“ vycházející z poznání, že vše kolem nás i v nás je v pořádku. Všichni můžeme prožívat šťastný život hned teď.

Vidět a cítit štěstí nám brání jen myšlenky a programy v našich hlavách. Tedy způsob, jakým jsme se naučili vnímat a hodnotit sebe, druhé a vše, co prožíváme. 

Access Bars problémové programy a myšlenky jednoduše vymaže. Nemusíš procházet psychologickými, očistnými, nebo odblokovávacími procesy.

Zapomeň na to, že štěstí si musíš zasloužit, že je třeba na sobě pracovat, projít bolestí a procesem odpuštění. Jde to jinak a ty si můžeš vybrat!


Jak to funguje v praxi

Mozek je archivem našich myšlenek, pocitů, emocí, postojů a přesvědčení, jimiž se pokouší vysvětlit tento svět a chránit nás před bolestí. V konečném důsledku nás však tato přesvědčení pouze otupují, způsobují stres a brání nám v přístupu k intuici a skutečné moudrosti. 

1/ Access Bars definuje 32 bodů na hlavě souvisejících s oblastmi života (vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita…). Ošetření se děje jemným tlakem na správné kombinace těchto bodů. 

2/ Tím se rozproudí energie, uvolní mysl a falešné informace a omezující programy mizí. Vše nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor pro skutečnou moudrost. 

3/ A výsledek? Změní se ti dosavadní způsob nahlížení na život. Začneš vnímat, jak ve tvém životě dochází ke změnám a začneš se měnit.

4/ Vše je o energii: proto terapie pracuje nejen s body, ale i s otázkami. Ty mohou změnit energii jakékoli situace. Správná otázka dokáže restartovat hlavu a otevřít dveře zázrakům. 

Ošetření je vhodné pro ty, kdo…

Se chtějí zbavit balastu ve své hlavě a už nechtějí procházet zdlouhavými, náročnými a bolestnými procesy a terapiemi.

Chtějí pracovat na sobě, ale už nechtějí nic řešit.

Přes veškeré úsilí nedokáží „vypnout“ a potřebují si odpočinout.

Kdy lze očekávat výsledky

Pokud se technice zcela oddáš, můžeš pocítit úlevu prakticky ihned.

Bude-li ti dělat problém se technice oddat, bude třeba sezení opakovat. Ale i ty nakonec začneš pozorovat zklidnění a zlepšení svého života.

Technika je bezpečná, příjemná a její účinek přetrvává několik dnů až týdnů.

Jak snadno vysvětlit Access Bars

Metoda Access Bars je především hluboce relaxační. V naší uspěchané, náročné době potřebuje „vypnout“ opravdu každý.

Access Bars lze přirovnat k masáži. Tlakem na body se uvolňuje fyzické napětí ve svalech a vnitřních orgánech. Zároveň má blahodárný vliv i na psychiku.


Jak ošetření Access Bars probíhá

 Počet sezení i jejich frekvence záleží plně na tobě. Délka sezení je 75 minut.

Co se děje na sezeních

Začneme krátkým rozhovorem o tom, co tě trápí.

Následuje samotná terapie – položíš se na lehátko a já se dotýkám bodů na tvé hlavě. Kontakt s body spouští procesy, které tvé tělo i mysl potřebují.

Na závěr dostaneš doporučení „na doma“, díky nimž vytěžíš z ošetření maximum.

Co se děje mezi sezeními

Mezi jednotlivými sezeními si začneš všímat změn ve svém životě. Celkově se zklidníš a nebudeš mít tak velkou potřebu mít vše pod kontrolou.

Nemusíš plnit žádné úkoly. Stačí se vzdát kontroly a nechat věcem volný průběh.

Koučka Petra Mašková

  • Od roku 1999 měním svým klientům pohled na život (původně jako terapeutka).
  • Smyslem mého života je naučit tě méně se bát a více si hrát.
  • Jsem férový hráč – všechno, co učím a sděluji, jsem nejdříve prověřila sama na sobě.
  • Jsem tu pro ty, kdo volí život, který je bude bavit!

Moje certifikace

Institut Energetické psychologie | Intenzivní výcvik koučů u Result  Coaches (dnes Neuro Leader Ship) | Transformativní koučink u Coaching Academy  – Psychology of Mind | Techniky kvantového doteku | Access Bars

Povede se to?

I několik minut věnovaných zklidnění a ztišení mysli má blahodárný vliv jak na psychiku, tak na tělo.

V rámci terapie Access Bars neřešíš vůbec nic. Stačí, když se položíš a zavřeš oči. Možná tě překvapí, jak rychle se věci urovnají, právě když jim necháš volný průběh.

Změny možná nebudou veliké a náhlé. Mohou přijít pomalu a nenápadně. Ale časem je rozhodně pocítíš.


Co říkáte na Access Bars 

Karolína H., terapeutka:

„Celý život pracuji s technikami, kde je naprosto zásadní, přijít na to, kde člověk dělá chybu. Kde je důležité najít odpovědi.

Tento přístup mě naprosto překvapil a nadchl.

Nikdy by mne nenapadlo, jakou úlevu přináší položit otázku a odpověď ani nezačít hledat. Otevřel se mi úplně jiný rozměr, jak terapeutický, tak osobní.“

Jiřina J., na rodičovské dovolené:

„Access Bars si čas od času dopřeji. Jsem ráda, že mám Petru tak blízko. Mám tři malé děti a někdy je toho na mě opravdu moc. Nejdříve jsem tuto metodu brala jako relaxaci, ale s odstupem času pozoruji, jak jsem se zklidnila. Jsem mnohem vyrovnanější máma, spousta věcí kolem dětí mě přestala vyčerpávat a rozčilovat (spíš mě ty stejné věci baví). Dokonce uvažuji, že bych zvládla při dětech i pracovat. Cítím v sobě zase chuť i sílu dělat něco víc.“


Cena za ošetření metodou Access Bars

Počet ošetření Celková cena
1 ošetření metodou Access Bars 1 200 Kč
3 ošetření metodou Access Bars 3 000 Kč

Chci absolvovat Access Bars

Opravdu to jde jinak! Objednej si ošetření metodou Access Bars. 

[ninja_form id=3]

© Petra Mašková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby