save 20% to 60% every day on wellreplicas.to. buy 100% authentic luxury https://www.breitlingreplica.to/ with a 2 year warranty and free ground shipping! top-quality iwcwatch in our wholesale and retail online store. perfectwatches are the hottest and the latest design in our online website. great quality noob watch factory. every one of best swiss replica watches has been given a remarkable watchmaking connotation. cartierreplica.ru forum in every single part of the overcome to get the best. the tasks are the functions involving rolex bvlgarireplica.ru replica bvlgari.

Aby tě život bavil…

Zůstaňme v kontaktu
RSS Facebook

Koučka Petra Mašková

Udělám vše pro to, aby tě život zase bavil!

Co byste měli vědět

  • Od roku 1999 měním svým klientům pohled na život (původně jako terapeutka).
  • Smyslem mého života je naučit tě méně se bát a více si hrát.
  • Jsem férový hráč – všechno, co učím a sděluji, jsem nejdříve prověřila sama na sobě.
  • Jsem tu pro ty, kdo volí život, který je bude bavit!

Moje certifikace

Institut Energetické psychologie | Intenzivní výcvik koučů u Result  Coaches (dnes Neuro Leader Ship) | Transformativní koučink u Coaching Academy  – Psychology of Mind | Techniky kvantového doteku | Access Bars

Přečti si můj příběh >>

Kontakt

Obchodní informace

Petra Mašková
Horní Lánov 18
543 41 Lánov

IČO: 60911450
Neplátce DPH

Výpis z živnostenského rejstříku »

Napiš mi

[ninja_form id=2]


Můj příběh

Už jako malá holka jsem toužila po tom, aby všichni lidé kolem mě byli šťastní. Když nebyli, velice jsem se tím trápila a obviňovala jsem se, že za to můžu já – přestože se tolik snažím, nefunguje to.

Asi někde tady jsou počátky mojí sociální fobie. Nakonec to došlo tak daleko, že jsem denně chodila 7 km pěšky do práce a 7 km zpátky, protože jsem si nedokázala koupit lístek v autobuse.

Když mi došly sirky a nemohla jsem zapálit plynový vařič, jedla jsem studené jídlo. Protože požádat sousedy pro mě bylo nemožné.

Prošvihla jsem spoustu pracovních i studijních příležitostí, protože jsem nebyla schopná sjednat si termín schůzky…

Neměla jsem téměř žádné kamarády, protože jsem prostě byla divná.

Postupně mi došlo, že jsem případ pro psychiatra. Jenže pocházím z vesnice, kde naši rodinu všichni znali, a to by byla obrovská ostuda. Byla jsem vychována mantrou „Co by si o nás pomysleli!“ Jako by nestačilo, že už takhle se o mně říká, že jsem namyšlená a s nikým se nebavím.

Tenkrát jsem před sebou viděla dvě možnosti: buď se dříve či později zhroutím a zbytek života prožiji v nějakém ústavu, nebo se vyléčím sama.

Vybrala jsem si druhou možnost. A dokázala jsem to.

Dnes jsem téměř pořád veselá, přednáším na festivalech, organizuji kurzy a prožitková setkání, cestuji, vedu velmi aktivní, společenský a radostný život. 

Ale překonat původní sociální fobii byl jen začátek. Ještě dlouho jsem nevěděla, k čemu vlastně na světě jsem. Nemám žádný talent, žádné výjimečné schopnosti, nikdo mě nepotřebuje…

A pak jsem si všimla, že lidem je se mnou dobře. Potkávám je smutné, zamotané ve stereotypech, bez zájmu o cokoli. Ale téměř nikdo se upřímně neusmívá.

Chvíli si povídáme a najednou mají jiskřičky v očích. Něco je napadne. Že by třeba mohli. Na chvilku se jejich obličej vyjasní. Než jim do hlav zase skočí myšlenka, která ten super nápad zabije. Myšlenka: „To je přeci blbost. To já nemůžu, nedokážu. Co by tomu řekli…?“

Tohle je moje práce! Pro ty jiskřičky v očích, pro skutečný úsměv na tváři, pro to krásné, co je v lidech zamknuté a co jediné má doopravdy smysl. To, co způsobí, aby tě život bavil.

Dnes už vím, jak na to. Dvacet let jsem pracovala jako terapeutka, abych zbavila lidi trápení.

Teď otevírám novou etapu. Zbavit trápení nestačí!

I když byly moje terapie úspěšné, stávalo se, že se mi klienti po čase vraceli. Vraceli se ti, kteří nenašli své naplnění a radost ze života. Kteří nevěděli, jak to udělat, aby je život bavil.

Máte také dvě cesty: žít nenaplněný život a chodit po terapiích, aby vám chvíli bylo líp. Nebo začít doopravdy žít.

Jsem tu pro ty, kdo volí život, který je bude bavit!

© Petra Mašková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby